HAKKIMIZDA

kurumsal

Firmamız hakkında bilgiler.

Firmamızın temelleri 2010 yılında sektöre girdiğimiz ilk anda yavaş yavaş kazılmaya başlanmış, işimize duyduğumuz sevgi ile sağlam temeller üzerine kurulmaya başlamıştır.

Deneyimlerimizi Trakyanın lider konumundaki firmalarında aşağıdaki gibi tamamladık.Grafik Tasarım Sorumlusu, Dijital Baskı Operatörlüğü,CNC Router Operatörlüğü,CNC Lazer Operatörlüğü,Tabela Kasa İmalat ve Montaj Ustalığı

Yukarıda sıralanan pozisyonları 9 yıl gibi uzun bir sürede tecrübe ettikten sonra, Dostlarımızın ısrarları ve manevi destekleri ile Mart 2019 döneminde firmamızın açma kararı alınmıştır. Makina parkurunun tamamlanması, uygun konumda işletme yerinin bulunması 3 ay gibi bir süre de tamamlanıp firmamız Haziran 2019 döneminde şu anda da faaliyet gösterdiği Çorlu Kumyol Caddesindeki yerinde sektöre adım atmıştır.

Firmamızın adı, sektörün gerektirdiği güncellemeleri, yenilikleri yakından takip ettiğimizin göstergesi olarak "ÇORLU MODA REKLAM" olarak tercih edilmiştir.

Makina parkurumuz, sektörün gerektirdiği demir işlerini, paslanmaz ve plexiglass kutu harf imalatını, dijital baskı, folyo kesim gibi en önemli unsurlarını kendi bünyesinde imal edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda 9 yıl gibi uzun bir süredir sektörün içinde edindiğimiz dostlukların sağladığı çözüm ortaklığı ile tüm reklam ve tabela işlerinize doğru ve hızlı şekilde cevap verebiliyoruz.

yönelim

Firmamızın ağırlık verdiği hizmetler.

TABELA
DİJİTAL BASKI
MATBAA
PROMOSYON
KUTU HARF